Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5028
Stary 03.07.2012, 20:38
Abstrachując od tego czy udało by się zatrzymać młodego Clebera czy nie, fakt faktem szkółka z prawdziwego zdarzenia by się przydała. Przecież gdyby Cupiał zainwestował w nią odrazu jak tylko zawitał w naszym klubie to już mielibyśmy tego efekty. A mając na uwadze efekty pracy szkółki Legii nie wiem na co jeszcze czeka przez tyle lat.....
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując