|
Moi drodzy nie ma się co oszukiwać, pieniędzy na transfery raczej w tym okienku wydawać nie chcemy i nie wydamy. Pozostaje tylko mieć nadzieje że ta drużyna w tym składzie będzie potrafiła o coś powalczyć.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|