Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7413
Stary 03.07.2012, 20:10
Taka mała ciekawostka o pewnej naszej byłej "gwieździe" - pod newsem na temat fantastycznego występu Legii w sparingu ze Spartą Praga (0-4) natrafiłem na informację, że
Cytat:
W zespole Sparty zagrał były obrońca Wisły Vlastimil Vidlička.
Taki talent nam umknął
Odpowiedz cytując