Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21471
Stary 03.07.2012, 19:32
Wielki finał i tak będzie zapewne taki, że Cracovia zostaje bo: jeżeli Wojciechowski z nikim się nie dogada i nie sprzeda to ani Polonia nie będzie miała nowego właściciela ani nie będzie fuzji z GKS a jak Polonia zrezygnuje z ekstraklasy to wchodzi Cracovia i jako Cracovia. Bo ŁKS nie spełnia wymogów na 1 ligę więc tymbardziej na Ekstraklasę.
A taki scenariusz, że Polonia się wycofuje jest chyba najbardziej realny. A z zgodnie z regulaminem miejsce zachowuje 15 zespół a jeżeli nie spełnia licencji to 16 więc musimy być przygotowani.
Ostatnio edytowane przez Jose : 03.07.2012 o godz. 19:35.
Odpowiedz cytując