Faitmen napisał(a):

Nie wiem czy z tych co wymieniłeś sa najlepsze, ale z pełną odpowiedzialnością moge Ci polecić nr 2... Dźwięk jak za te pieniądze nieziemski
|
na pewno ?
bo komentarz z bananem na twarzy na końcu, można w różnoraki sposób interpretować

?
Z edytowałem swojego posta, bo jeszcze znalazłem słuchawki Sennheiser`a ,ale one chyba ostatecznością by były.
Na prezent mają być, dla dzieciaka, więc też te kolory się liczą...
Czyli co brać z tych 4 linków wyżej ?
Numer 2 na pewno
