Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25812
Stary 03.07.2012, 16:14
Faitmen napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy z tych co wymieniłeś sa najlepsze, ale z pełną odpowiedzialnością moge Ci polecić nr 2... Dźwięk jak za te pieniądze nieziemski

na pewno ?
bo komentarz z bananem na twarzy na końcu, można w różnoraki sposób interpretować ?

Z edytowałem swojego posta, bo jeszcze znalazłem słuchawki Sennheiser`a ,ale one chyba ostatecznością by były.
Na prezent mają być, dla dzieciaka, więc też te kolory się liczą...


Czyli co brać z tych 4 linków wyżej ?
Numer 2 na pewno
Odpowiedz cytując