sanderuss napisał(a):

|
Może jakiś mod przejrzał by ten temat bo z poltycznej dyskusji zrobiła sie kłótnia w piaskownicy. Wycieczki osobiste na kilku ostatnich stronach są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Panowie, jak was prosze, walczmy na argumenty a nie obrzucajmy sie mięsem....
|
Jak by to powiedzieć? Ten temat rządzi się swomi prawami

. Jeśli uważasz że akurat teraz leci mięso to zerknij sobie kilkanaście, kilkadziesiąt stron do tyłu

. Dopiero się zdziwisz

.