|
może i chce grać dla Polski, ale po roku spędzonym w Brazylii jestem pewien, że to się zmieni.
Szkoda, mógł zaistnieć w bardzo młodym wieku na boiskach ekstraklasy i np. w wieku 19 lat wyjechać do dobrego zagranicznego klubu.
A tak, jeśli trafi do PSV, będzie miał wielu rywali w tak młodym wieku do miejsca w składzie i nie uda mu się przebić...
Moim zdaniem, bardzo zła decyzja Ojca- Clebera.
Ale nie wiemy z jakiego powodu wyjeżdżają, może tragiczne rozmowy z naszym klubem do tego doprowadziły, a może sprawy rodzinne.
|