Szpen napisał(a):

tiaaa, i to wszysto w imię Kościoła. Tego kościoła co:
- nie chciał dać pogrzebu mojej sąsiadce, która urodziła martwe dziecko. Bo nie ochrzczone.
- tego kościoła co nie chciał dać pogrzebu mojej babce, bo schorowana od 15 lat nie praktykowała.
- tego kościoła, co bierze co łaska, a minimum 500. za chrzty i śluby.
- tego kościoła, do którego chodzi TYLKO 40% Polaków.
daj Pan spokój.
i ja zmieniłem temat? chyba coś u Ciebie z czytaniem. skomentowałem dziadostwo pisowskie, które chce Nam zaserwować. Dobrze, że mają trochę pod czaszką i dbają o sondaże, inaczej męczyliby Nas karami więzienia za in-vitro do dziś. Sam Piecha powinien smażyć sie w piekle, za tyle aborcji które przeprowadził. Jak taki koleś ma czelność gadać coś o in-vitro.
Mam Ci odpowiedzieć wprost? Tak, zrzucam na drugi plan kościól (bo nie Boga), gdy chodzi o istnienia Boże. Tak, Boże, bo zaraz dojdziecie do wniosku, że dzieci z in-vitro to nie dzieci Boże, które nie powinny być chrzczone, przyjmować sakramenty itd. To co sie dzieje w waszych głowach top choroba.
Wielka litość mnie ogarnia gdy czytam, że zwyciężasz mądrością. Jaka to mądrość, że komórki porownujesz do kalek czy starców. Taka postawa jets godna politowania.
|
No i własnie Szpeniu pokazałeś nam ludzką pychę w całej swej okazałości: "
zrzucam na drugi plan kościól" ,
"To co sie dzieje w waszych głowach top choroba" ,
Jaka to mądrość, że komórki porownujesz do kalek czy starców". Dokładnie taki sam był sposób rozumowania wspomnianych wcześniej komunistów i nazistów. Chorobą jest to co dzieje się w Twojej głowie.
Tacy jak Ty są zagrożeniem nie tylko dla samych siebie ale przede wszystkim dla swoich współobywateli. Naprawdę nie mam ochoty cierpieć przez oszołomów takich jak Ty. I właśnie dlatego PO MUSI ODEJŚĆ.