Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18158
Stary 03.07.2012, 12:15
Może jakiś mod przejrzał by ten temat bo z poltycznej dyskusji zrobiła sie kłótnia w piaskownicy. Wycieczki osobiste na kilku ostatnich stronach są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Panowie, jak was prosze, walczmy na argumenty a nie obrzucajmy sie mięsem....