|
Cleber mówił przecież w którymś wywiadzie (chyba w tym na weszło, gdzie rozmawiali czemu rzucił pracę jako skaut w Wiśle), że niedługo kończy mu się pozwolenie na pobyt w Polsce i jeżeli klub mu nie pomoże to będzie musiał wrócić do Brazylii. Widocznie klub miał to w dupie, pozwolenie wygasło więc Cleber spakował rodzinę i wrócił do domu.
|