Gwiaździsty napisał(a):

|
Kolejne opracowanie po Euro, pokazujące że interesu na tym nie było, raczej więcej strat, tym razem handel:
|
Oj tak, oj tam. Przecież Szpen już odtrąbił sukces na podstawie informacji z zagranicznych mediów. Skoro na zachodzie nas chwalą, to impreza musiała być super, mega, hiper kosmicznie zorganizowana. To że będzie się ciągnęła za nami kilkadziesiąt lat, nie ma najmniejszego znaczenia. To że kredyty będą spłacać następne pokolenia także nie ma znaczenia. Liczy się prestiż i to, że wreszcie dożyliśmy czasów, gdy nie jesteśmy w oczach zachodu "brzydką panną na wydaniu".