Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18148
Stary 03.07.2012, 10:35
Szpen napisał(a):Wyświetl post
1. Tak poschodzili z ceny, że zbankrutowali. A teraz psioczysz na Donka, że chcial placić mało i podwykonawcy nie maja z czego żyć. Zdecyduj się, bo sie motasz. Zresztą, posłuchaj rad Bobka i poczytaj parę książek o mikro i makroekonomii.
2. Zabijanie czego? Plemnika? Ile razy strzeliłeś w prześcieradło i zmarnowałeś towar. Sam zgłosisz się na policję, czy mam wezwać? Plemnik to nie zarodek, zarodek to nie człowiek.
3. Nie ma innej metody za takie problemy. Naprotechnologia jest dla kogoś, komu nie idzie zajście w ciąże z innych powodów niż medyczne. Bezpłodność jest chorobą!
ad1
Szpeniu a dlaczego Ty nie posłuchasz dobrych rad i nie przeczytasz w końcu czegoś na temat mikro albo makroekonomii Co prawda forum straciło by nieco ze swego kolorytu ale za to Tobie wyszło by to na dobre
ad2
No to zdradź nam ile to razy: strzeliłeś w prześcieradło i zmarnowałeś towar.
ad3
No i okazuje się że Szpenio oprócz ekonomisty, prawnika, teologa, socjologa ... jest jeszcze lekarzem i etykiem. Ludzie od tak dawna zastanawiali się kiedy powstaje życie i patrzcie, Szpenio rozstrzygnął ten dylemat: Plemnik to nie zarodek, zarodek to nie człowiek. I jeszcze dodatkowo: Bezpłodność jest chorobą
Żebyś Ty sobie Szpeniu zdawał sprawę jak bardzo jesteś żenujący . Ale pisz tu jak najwięcej. Im więcej tych Twoich "mądrośc" tym więcej kibiców Wisły będzie zauważać jak bardzo żenujący jest ten Twój rudy idol .