Szpen napisał(a):

nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę ciągnął tego wątku z Tobą. Napisz coś raz mądrego.
a tymczasem ...
Piecha już się wycofuje rakiem z karania za in-vitro. Nawet chce poprzeć projekt Gowina. Śmiech na sali. Pewnie zabolało w sondażach.
|
Jak się nie ma nic do powiedzenia to zawsze pozostaje jeszcze sakramentalne:
"nie zniżę się do Twojego poziomu" 
. Słabo Szpenio, słabiutko. Wszyscy widzą że o drogach to pojęcie masz takie same jak o machaniu cepem. Dlatego gdy się zostało przerobionym na kielbasę w jednym temacie to pozostaje wyciągnięcie z kapelusza nowej karty.
Jeśli chcesz o tym dyskutować to odpowiedz nam proszę na zadane wcześniej pytanie, od którego tchórzliwie uciekłeś: jak to jest być katolikiem i publicznie popierać działania które Kościół uważa za grzech

A wręcz atakować i poniżać ludzi którzy starają się temu grzechowi zapobiec. Jak to jest Szpeniu
