Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18147
Stary 03.07.2012, 10:09
Szpen napisał(a):Wyświetl post
nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę ciągnął tego wątku z Tobą. Napisz coś raz mądrego.

a tymczasem ...

Piecha już się wycofuje rakiem z karania za in-vitro. Nawet chce poprzeć projekt Gowina. Śmiech na sali. Pewnie zabolało w sondażach.
Jak się nie ma nic do powiedzenia to zawsze pozostaje jeszcze sakramentalne: "nie zniżę się do Twojego poziomu" . Słabo Szpenio, słabiutko. Wszyscy widzą że o drogach to pojęcie masz takie same jak o machaniu cepem. Dlatego gdy się zostało przerobionym na kielbasę w jednym temacie to pozostaje wyciągnięcie z kapelusza nowej karty.
Jeśli chcesz o tym dyskutować to odpowiedz nam proszę na zadane wcześniej pytanie, od którego tchórzliwie uciekłeś: jak to jest być katolikiem i publicznie popierać działania które Kościół uważa za grzech A wręcz atakować i poniżać ludzi którzy starają się temu grzechowi zapobiec. Jak to jest Szpeniu
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 03.07.2012 o godz. 10:15.