Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5022
Stary 03.07.2012, 09:35
domin_czyzyny, tak to niestety wygląda jeśli u nas nic się w temacie szkolenia młodzieży nie poprawi (program, trenerzy doświadczeni, boiska etc).
Odpowiedz cytując