|
Senior Member
Offline
|
|
marcin19876 napisał(a): 
|
Teraz tym bardziej trzeba sprzedać Kirma i kupić kogoś naprawdę dobrego.
|
Nawet jak sprzedamy Kirma to dostaniemy widomość, że ..kasy nadal nie ma, na przykładzie wypożyczenia Małeckiego, podobno za 700 tyś, jeśli to taka suma, to koszt jednego ..Meliksona, ale według Bednarza wszyscy dobrzy piłkarze, a nawet jako „jako-tako- dobrzy” są dla nas za drodzy .. czyli nawet jak sprzedamy tego przysłowiowego Kirma , to może być jak z kasą za Małeckiego, niby jest , ale jej nie ma, sorry ale Ja już dawno przestałem wierzyć w racjonalności i przewidywalność polityki klubu, a tym bardziej jego finansowa autonomię, jak pojawia sie dodatkowa kasa , za przykładowego Marcelo, czy z kw. do LM , czy z LE , to znika zanim sie obejrzymy..dług, "wewnętrzny dług" ..
Bo w gruncie rzeczy i tak wszystko (co do wszelkich ewentualnych inwestycji , również transferów w drużynę) zależy od kaprysu właściciela i tylko i wyłącznie od niego samego ..
PS. Co do naszych nabytków, to powrót Głowackiego cieszy, tyle że to jego osobista decyzja , a reszta ..resztę lepiej na razie przemilczeć, zawsze co prawda mogą się zdarzyć zaskoczenia , ale nowego Bitona co dla nas ustrzeli kilkanaście bramek jakoś nie widać .. A tu potrzeba też kogoś w miejsce Małeckiego również .., o niezbędnych uzupełnieniach, na LO czy do środka, obok Wilka, to już całkiem nie warto wspominać .. Cóż , wypada poczekać na nowe przesilenie ..
|
|