Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18145
Stary 03.07.2012, 09:05
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Drozd
A sama dotacja to ja droge wybuduje?
O kryzysie (lub niepewnosci ekonomicznej) to bredzi 99,9 % ekonomistow. I to juz od kilku ladnych lat. Ale co tam, Drozd wie lepiej!
Powiem Ci jeszcze cos w sekrecie; to ze PKB nie byl minusowy to nie znaczy ze kryzys nie dotknal Polski.
To znaczy... jak jest kryzys to dobrze czy zle dla gospodarki?
Ignorancie, podrecznik z gimnazjum to jedyne chyba co przeczytales. Jakbys przeczytal cos wiecej to bys wiedzial ze gdyby nie aneksja Austrii i Czechoslowacji to... kampani wrzesniowej juz by nie bylo. A wiesz dlaczego? Ano dlatego ze przed 1939 to Niemcy bylyby juz bankrutem.
Jesli ktos na obecny kryzys jedyne co potrafi wymyslec to "fuhrer mode" sprzed 70 lat to znaczy ze z mysleniem u niego nie najlepiej.
Zacznijmy od tego ze obecna rzeczywistosc rozni sie od tej z lat 30. Skonczmy na tym ze ty nie rozumiesz na czym polegal "furher mode" i jakie konsekwencje wynikaly z tej polityki.



----------------------------------------------------------
I nie trudz sie juz, wiecej z toba pisac nie bede. Dyskusje na takim poziomie niewiedzy to ja moglem prowadzic w wieku 14 czy 15 lat. Teraz to dla mnie zwykla strata czasu. Jak przeczytasz cos ponad podrecznik z gimnazjum to daj znac.

Ciau, bez odbioru

Bobuś skoro o każdej drogi była dotacja co najmniej 50 % to pytanie A sama dotacja to ja droge wybuduje?" jest faktycznie godne 12 latka. Więc nie równaj się do 15 latków bo Ci jeszcze trochę brakuje.

Dobrze widać oceniłem że oczywistości rozumiane już 70 lat temu dla Ciebie dalej pozostają nieprzeniknione. Skup się Bobuś bo robię to dla Ciebie ostatni raz. Jak jest kryzys to nie ma zleceń, materiały i praca jest tania dlatego jest to najlepszy moment na budowanie czegokolwiek. Bo chętnych do wykopania rowu czy nawiezienia tłucznia jest wielu i każdy z nich schodzi z ceny, bo lepiej cokolwiek robić za mniej niż nic nie robić. Nie liczę że pojmiesz te zawiłe prawidłowości liczę tylko że dostrzeżesz bzdurność tez wypisywanych przez ciebie powyżej. Choć to też pewnie z mojej strony naiwność.


Ignorancie, podrecznik z gimnazjum to jedyne chyba co przeczytales. Jakbys przeczytal cos wiecej to bys wiedzial ze gdyby nie aneksja Austrii i Czechoslowacji to... kampani wrzesniowej juz by nie bylo. A wiesz dlaczego? Ano dlatego ze przed 1939 to Niemcy bylyby juz bankrutem.

Ja pisałem o roku 33' kiedy w Niemczech był taki głód że handlowano ludzkim mięsem, jako wołowiną z Polski. Ty coś pitolisz o zajmowaniu Czech w 38'. Cyferek też nie rozróżniasz? Hitler budowę dróg wykorzystał żeby wyciągnąć kraj z bagna bo to bardzo skuteczny sposób. Cudak budową dróg doprowadził do upadłości setki firm, taki dziwny paradoks.

ps. Bobuś czegoś takiego jak podręcznik z gimnazjum w ogóle nie miałem w rękach . I chwała Bogu.


Szpen napisał(a):Wyświetl post

Piecha już się wycofuje rakiem z karania za in-vitro. Nawet chce poprzeć projekt Gowina. Śmiech na sali. Pewnie zabolało w sondażach.

A to taka nowość ze za zabijanie należy się kara? Co się dzieje z niewykorzystanymi zarodkami? Podczas naturalnego zapłodnienia skuteczny okazuje się jeden plemnik na milion, skąd pani ze strzykawą będzie wiedziała który się nadaje?

Co powiesz na fakt że dzieci z probówki są dużo mniej odporne i bardziej chorowite niż zapłonione naturalnie.

In vitro ma dużo wad i pociąga za sobą wiele niebezpieczeństw. Tylko bezmózgi leming może tą metodę uważać za wartą upowszechnienia.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.07.2012 o godz. 09:31.
Hej Nasz TS !!