A miało być tak fajnie - młody zdolny syn Clebera w Pierwszej Drużynie już od tego sezonu a tu taka " niespodzianka"
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...Brazylii_.html
Teraz tym bardziej trzeba sprzedać Kirma i kupić kogoś naprawdę dobrego.
Widać też że Probierz poznał się na super talencie Bruda i go już nie zabrał na zgrupowanie
A wiadomo czemu nie ma młodego Alana Urygi?jeszcze się leczy?