|
Na wislakrakow.com pojawiła się informacja, że Cleberowie zdecydowali się na powrocie do Brazylii. Ciekawe ile w tym prawdy. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. Choć szczerze mówiąc wszystkie znaki na niebie wskazują, że Lucas w Wiśle jednak nie zagra.
Proszę Was tylko o jedno. Przestańcie pisać z zawiścią "pewnie tatuś mu PSV załatwił".. Czytając recenzje jego występów widać, że gość jest całkiem dobry. Nie zachowujmy się więc jak buraki ostatnie i nie srajmy do własnego gniazda. Cleberowi się szacunek należy, a mały z tego co wiem też niczego złego Wiśle nie zrobił. A to, że mamy w Krakowie warunki do szkolenia młodzieży jakie mamy.. no cóż...
|