Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57702
Stary 03.07.2012, 08:23
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Generalnie to doprowadzono do takiej sytuacjii ze niewiadomo dokad ta Wisla zmierza ,czy w gore czy w dol.
Ja myślę, że stoi w miejscu. Obrona 7. miejsca nie jest niemożliwa choć nie będzie łatwo bo Piast i Pogoń są lepsze od ŁKS-u i Cracovii, z którymi też traciliśmy punkty.
Ostatnio edytowane przez thechris : 03.07.2012 o godz. 08:30.
Odpowiedz cytując