Wojtas napisał(a):

|
Generalnie to doprowadzono do takiej sytuacjii ze niewiadomo dokad ta Wisla zmierza ,czy w gore czy w dol.
|
Ja myślę, że stoi w miejscu. Obrona 7. miejsca nie jest niemożliwa choć nie będzie łatwo bo Piast i Pogoń są lepsze od ŁKS-u i Cracovii, z którymi też traciliśmy punkty.