|
Szkoda chłopaka, bo talent ma, ale na miejscu rodziców też bym tak postąpił... Tutaj warunki do rozwoju ma nijakie, nawet na obozach z pierwszą drużyną, a tam, mimo iż do składu PSV sie nie załapie, to jednak pobyt w tamtejszej szkółce da mu wiele więcej niż trenowanie z pierwszym zespołem Wisły...
|