a tu Ciebie i innych zaskoczę |!
Wbrew oficjalnej nazwie TLK ( Tanie Linie Kolejowe ) standard nie jest wcale taki jak piszesZ !
Owszem, są pociągi gdzie wszystkie składy mają 4 osobowe, twarde, plastikowe siedziska.
Ale zdarzają się też tabory nowoczesne, prosto od inter city ! i to w drugiej klasie.
Kwestia jak Ci się trafi. Nie ma reguły czy pociąg który wybierzesz będzie miał wi fi i nowe wagony, czy będzie to najgorszy szrot jaki wymienił wyżej kolega fialo.
A jeździłem koleją przez ostatnie 4 lata, więc wydaje mi się że jakiś ogląd mam na tę sprawę.
pozdrawiam