Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25807
Stary 03.07.2012, 00:13
fialo napisał(a):Wyświetl post
TLK Zwariowałeś TLK to najgorszy możliwy standard, najgorsze wagony, gdzie ciężko o jakie takie siedzenie (przeważnie siedzisz na ziemi bo wagony są zajebane jak Łobo schodzący z boiska), nie mówiąc już o gniazdkach.

Z gniazdkiem ostatnio spotkałem się na trasie Gdańsk - Warszawa w ekspresie w I klasie. Problem był jeden.. Nie było w nich prądu
a tu Ciebie i innych zaskoczę |!


Wbrew oficjalnej nazwie TLK ( Tanie Linie Kolejowe ) standard nie jest wcale taki jak piszesZ !

Owszem, są pociągi gdzie wszystkie składy mają 4 osobowe, twarde, plastikowe siedziska.

Ale zdarzają się też tabory nowoczesne, prosto od inter city ! i to w drugiej klasie.

Kwestia jak Ci się trafi. Nie ma reguły czy pociąg który wybierzesz będzie miał wi fi i nowe wagony, czy będzie to najgorszy szrot jaki wymienił wyżej kolega fialo.



A jeździłem koleją przez ostatnie 4 lata, więc wydaje mi się że jakiś ogląd mam na tę sprawę.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując