Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57693
Stary 02.07.2012, 23:04
Generalnie to doprowadzono do takiej sytuacjii ze niewiadomo dokad ta Wisla zmierza ,czy w gore czy w dol.

jak slysze Bednarza i jego slodkie pierdzenie to mnie mdli,niech jeszce odejdzie Melikson i niezrobimy sytuacjii pod bramke przeciwnika,w zeszlym sezonie i tak juz byl dramat ,a teraz

bida i tyle sie szykuje,zwlaszcza ze widac ze chca sprzedawac kogo jeszcze mozna az dojdziemy do sytuacjii ze nie bedzie juz kogo sprzedawac,i dopiero wtedy bedzie niewesoło.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując