|
Ataku już nie wzmocnią, bo dobry napastnik kosztuje dużo pieniędzy, których nie mamy.
Ofensywnego środkowego mamy z Hutnika, więc tutaj też pewnie koniec poszukiwań.
O dobrego skrzydłowego co najmniej klasy Kupisza nie mamy (lub też Cupiał nie chce dać) $.
Wiarygodny tylko lewy obrońca.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|