Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57691
Stary 02.07.2012, 22:37
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
4 transfery? Przecież nam wystarczy tylko LO. Taka jest linia part... yyy sztabu i to jedyna słuszna droga.
Być może to się dopiero okaże,życzę całemu sztabowi Wisły Kraków żeby moje przewidywania się nie sprawdziły
,to tylko moje zdanie że 4 transfery są potrzebne,sezon jest długi a ktoś te bramki musi strzelać,szczególnie że najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu gra teraz w Standardzie
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując