WiślakMyślenice napisał(a):

|
4 transfery? Przecież nam wystarczy tylko LO. Taka jest linia part... yyy sztabu i to jedyna słuszna droga.
|
Być może to się dopiero okaże,życzę całemu sztabowi Wisły Kraków żeby moje przewidywania się nie sprawdziły
,to tylko moje zdanie że 4 transfery są potrzebne,sezon jest długi a ktoś te bramki musi strzelać,szczególnie że najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu gra teraz w Standardzie