|
Nasz zespół potrzebuje jakiegoś defensywnego pomocnika i skrzydłowego. I to jest bezapelacyjne. Jeśli Bednarz myśli, że tym składem zdobędziemy MP, to chyba jedynie w przypadku, gdy obrócimy tabelę w przyszłym sezonie. Niezbędne są wzmocnienia skrzydeł oraz środka pola i to nie piłkarzami, którzy może coś osiągną, albo i nie, tylko solidnymi graczami, sprawdzonymi conajmniej w warunkach ligowych. Nie można mówić że ten skład się nadaje na MP, bo to kpina z nas kibiców. Ci, co twierdzą, że to zespół na MP, chyba mają w d... poprzewracane. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - z tym składem to druga połowa tabeli murowana. Młodzieży lepiej zaadaptować się w gronie zawodników dobrych, a nie przeciętnych, jakich obecnie mamy w składzie. Chyba że Probierz z Bednarzem liczą na cud...
E: osobiście dziwię się Cupiałowi, jeśli myśli o dalszym kibicowaniu i wspieraniu Wisły, że nie zainwestuje w tą drużynę. Kupisz, Jankowski i ktoś do środka załatwiliby nam MP, a tak to ten zespół po prostu nie będzie miał liderów, dzięki którym udałoby się osiągnąć nasz cel. Obecna Wisła z 1997 roku już w sumie 2 lata temu się skończyła. Teraz jest jeden wielki b... ałagan, który trzeba starać się sprzątać. Szkoda, że nikt nie da na rozkręcenie biznesu, który mógłby taki 34 tysięczny stadion zapełnić.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 02.07.2012 o godz. 22:01.
|