Wyświetl pojedynczy post
Wiślak178
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 02.07.2012, 21:47
e tam od razu neutralna. moze jakiemus zydkowi sie smutno zrobilo i o to pewnie chodzilo. AJ

Jestescie niesamowici, zamiast sie cieszyc ze mlodziez Wislacka to wy zawsze szukacie dziury w całym.
Odpowiedz cytując