Temat
:
Nowodworek - Sobieski
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak178
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
66
02.07.2012, 21:47
e tam od razu neutralna. moze jakiemus zydkowi sie smutno zrobilo i o to pewnie chodzilo. AJ
Jestescie niesamowici, zamiast sie cieszyc ze mlodziez Wislacka to wy zawsze szukacie dziury w całym.
Wiślak178
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak178
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak178