Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57680
Stary 02.07.2012, 21:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
dzisiaj :

Pareiko - Jovanovic , Głowacki , Chavez , NOWY - Sobolewski , Wilk , Melikson - Kirm , Genkov , Iliev

nie mówię juz o ciekawych zmiennikach . Rozumiem tonowanei nastroju , ale może tak trochę obiektywizmu . Mamy dobrych grajków i powinni dać radę , konkurencja nie powala na kolana , a my gramy tylko ligę . 30 spotakań w sezonie + kilka PP to nie 44 i trochę .
Zgadzam się. Skład mamy na ligę mocny - pierwsza trójka. Teraz niech się Probierz wykaże - w końcu nie trenuje klubu środka tabeli, tylko Wisłę gdzie jest ciśnienie na tytuł, to ma szanse pokazać ile naprawde jest wart. Z 11 Meliksonami, to pewnie nawet menel z pod budki z piwem by Mistrza zdobył w Polsce. Skoro Fornalik potrafi z Ruchu wycisnąć maksa, to niech się Probierz też postara, tym bardziej, że jest z drużyną już kawałek czasu i zaczyna odciskać swoje piętno.

Zobaczymy jak wyjdze gra 2-3 napastnikami - imho to może się udać o tyle, że będziemy łoić średniaków i słabeuszy, i obrywać z zespołami z czołówki grajacymi zagęszczonym środkiem, ale ...... przecież ligę wygrywa się regularnie lejac słabych, a nie incydentalnie mocnych (jak my w zeszłym sezonie)....
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując