|
1. Burliga i jego lewa noga wygląda tak jak prawa Diaza czyli nie można na niego patrzeć, Dudu jak przyjdzie możę być OK, ale w defensywie to by go Kirm przedryblował, naprawdę ten Polski Brazylijczyk ma fajne dośrodkowanie, ale słabe ustawienie z tyłu, na MP wystarczy ale dalej to będą go objeżdżać jak na autostradzie.
2. Lepiej zagrać 3 obrońcami(Głowacki, Chavez[Uryga], Jovanovic) i 3 DP(Sobolewski, Wilk i jakiś młody).
|