Wyświetl pojedynczy post
Kuba_TS
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57673
Stary 02.07.2012, 18:44
Witam . Ja osobiscie nie rozumiem niekturych tutaj , generalnie takie odswiezenie druzyny dobrze zrobi. Mamy duzo ambitnej mlodziezy ktura bedzie sie chciala pokazac z jak najlebszej strony pewnie z tej grupy wyloni sie dwuch trzech pilkarzy kturzy zostana tutaj na dluzej a ci co sie nie sprawdza to i tak beda musieli odejsc . Jak dla mnie nie ma tragedii nawet jak nie bedzie nam dobrze szlo to zmiany w skladzie to tylko kwestia czasu . BC nie zaakceptuje na dluzsza mete "slabizny" . To ze trzeba zrobic rewolucje w skladzie bylo wiadomo wiec jak to niby mialo wygladac ; sprzedajemy pul skladu i kupujemy na ich miesce nowe nazwiska ? Juz od dluzszego czasu w Wisle bylo tak duzo drogich pilkazy ze zaden mlody zawodnik nie mial by szans pokazac sie i rozwinac bo nikt by na niego nie postawil posylajac na lawke pilkarzy ktuzy zarabiaja duze pieniadze.
Podsumowujac: jest takie prawdopodobienstwo ze ten sezon bedzie slabszy niz bysmy sobie tego zyczyli (chociaz w cale bym nie przekreslal MP) ale za rok morze to juz zupenie inaczej wygladac . A nam samym tez dobrze zrobi taki odpoczynek od wygrywania wrzystkiego
Sznurowa
Odpowiedz cytując