Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
#
57671
02.07.2012, 18:00
JOSE 841
napisał(a):
ktoś wie skąd nagle Wisła wyczarowała 40mln zwłaszcza że niedawno był podobno kryzys w Wiśle.Nowy duuuży sponsor czy jak
Bo chyba raczej nie z transferów z klubu
.Z drugiej strony ciekawe ile z tego pójdzie na transfery
Przepraszam ale w tej chwili dopiero zlapalem za wysuwana polke z klawiatura po moim bardzo ciezkim upadku na dywan z wysokosci ok 80 cm...
Podnosze sie powoli i juz Ci odpowiadam a odpowiem nawet w jednym slowie ....
To jest....:
Budzet....
63.5 Kg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 63.5 Kg
Znajdź inne posty napisane przez 63.5 Kg