Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 02.07.2012, 17:33
Rozumiem, że jeśli ktoś z rodziny będzie miał ślub w zimie, to założysz szalik Wisły, bo robiąc coś nie zapominasz o tym, że przede wszystkim jesteś Wiślakiem?
Odpowiedz cytując