Temat
:
Nowodworek - Sobieski
Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
Od: 04.2011
Offline
#
62
02.07.2012, 17:33
Rozumiem, że jeśli ktoś z rodziny będzie miał ślub w zimie, to założysz szalik Wisły, bo robiąc coś nie zapominasz o tym, że przede wszystkim jesteś Wiślakiem?
kkbm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkbm
Znajdź inne posty napisane przez kkbm