Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
3769
02.07.2012, 16:55
Mam pytanie o kase z pucharów ; czy te pieniądze zostały zaliczone do zeszłorecznego budżetu czy do przyszłego? ( kasa z uefa podobno jest wypłacana na przełomie sierpnia/wrzesnia)
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum