Temat
:
[EUROTYPER] Finał
Wyświetl pojedynczy post
MarekD303
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
138
02.07.2012, 16:43
Dzięki za wspaniałą walkę wszystkim uczestnikom. Dawno już nie było tak wyrównanej końcówki.Szczególne podziękowania dla rav-a i RoS-a .
Ostatnio edytowane przez MarekD303 : 02.07.2012 o godz. 19:24.
MarekD303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarekD303
Znajdź inne posty napisane przez MarekD303