Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57664
Stary 02.07.2012, 16:00
Na dobrą sprawę moglibyśmy jakiegoś skrzydłowego nie mieszczącego się w składzie średniej drużyny zagranicznej wypożyczyć (nawet bez opcji pierwokupu). Trzeba tylko opłacić kontrakt, a z tym chyba jest największy problem... Jeden taki piłkarz to jeszcze nie problem. Ewentualnie można byłoby zaprosić na testy tego Cywkę.

Uznano, że mamy skompletowaną kadrę. Tylko co z tego skoro spora część piłkarzy nie będzie najpewniej grała na nominalnych pozycjach. Najpierw Probierz chce przejść na 4-4-2, potem Bednarz mówi o dwóch defensywnych pomocnikach (gdzie tu ew. miejsce dla Maora i Garguły). Kto wie czy nasi nie myślą w ten sposób:

Rezerwowy prawy obrońca: Jaliens
Podstawowy lewy obrońca: Burliga
Rezerwowy lewy obrońca: Bunoza
Podstawowy lewoskrzydłowy: Garguła
Podstawowy prawoskrzydłowy: Melikson

Wtedy owszem mamy po dwóch piłkarzy na każdą pozycję, ale to jest bez sensu... Ciekawi jeszcze pozycja na której będzie grał Chrapek.
Odpowiedz cytując