Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57663
Stary 02.07.2012, 15:18
palikot napisał(a):Wyświetl post
No tak, nie wydaliśmy milionów ełro na Jaliensów, Lameyów Paljiciów i innych leni. Strasznie żenujące okienko. Nie ma plusa do lansu w mediach i przed kolegami z pracy. Czas postawić kres tej polityce transferowej!!
Dziwne że zapomniałeś o Bitonie, Genkovie i Meleksie

Czy Ty widzisz tylko skrajności?

Polityka ściągania samych 17 letnich "perspektywicznych" zawodników tylko dlatego że mają PESEL jest równie durna jak kupowanie samych podstarzałych gwiazd tylko dlatego że 300lat temu grzali ławę w lidze misów.

Super że mamy młodych Polaków ale chętnie zobaczył bym przy R22 więcej niż jednego zawodnika gwarantującego jakąkolwiek jakość (notabene wiecznie kontuzjowanego)

Cały czas nie mamy żadnych bocznych obrońców, skrzydłowych i napastników, a tłumaczenie się, że jakiś 17 latek ładnie gra zakrawa na kiepski żart...
Ostatnio edytowane przez Ajax : 02.07.2012 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując