|
Nie sądzę żebyśmy jakoś źle wyszli na tej zamianie. W zasadzie odeszły jedynie pokraki co i tak sobą nic nie reprezentowały (może oprócz Bitona ale jego pozostanie od początku było w moim przekonaniu mrzonką) .
Takze najgorszy scenariusz jaki można założyć to taki, że słabych obcokrajowców typu Paljic na lewej obronie, Lamey na prawej, Nunez i Jirsak w środku zastąpią młodzi i słabi Polacy. Z nadzieją, że ich (młodych)podejście i mniemanie o sobie nie będzie im pozwalało człapać cały mecz jak to mieli w zwyczaju ich starsi, zagraniczni odpowiednicy.
. .
|