wolfy napisał(a):

|
Jak to będzie top 8, to się będę cieszył. Stawiam raczej na dolną część tabeli...
|
No dobra, ale kto by nas miał wyprzedzić? Sprawdźmy co u konkurencji - info za 2x45.pl:
1. GKS Bełchatów powoli kończy żegna się z ekstraklasą. W przyszłym sezonie ich podstawowa jedenastka będzie się składała z młodzieżowców.
2. W Górniku spokój, pewnie odejdzie Nakoulma, którego raczej nie zastąpi wracający do drużyny Paweł Strąk.
3. Jaga ściągnęła Pazdana, Modelskiego, Zahorskiego i Gajosa. Pierwsza trójka to zwyczajni średniacy, Gajos jest niewiadomą, może wypalić a może się okazać, że to kolejny "polski Messi".
4. Korona ściągnęła Janotę, który trafiał w II lidze holenderskiej. O poziomie tej ligi boleśnie przekonali się kibice, którzy liczyli na dobrą grę Voskampa.
5. Mająca problemy finansowe Lechia pewnie sprzeda Traore, jedynego zawodnika, który w zeszłym sezonie robił różnicę. W zamian mają Rasiaka.
6.W Legii też póki co niewiele się dzieje. Saganowskim raczej ligi nie podbiją. Marko Suler wygląda co najwyżej przeciętnie.
7. Ruch Chorzów przygarnął uciekających z Polonii Sultesa i Sadloka. Bez szału.
8. W Śląsku jest nawet gorzej niż u nas. Odeszło dwóch podstawowych obrońców, właściciel skłania się ku sprzedaży klubu a dodatkowo Orest stracił panowanie nad drużyną.
Pierwszą ósemkę mamy jak w banku. Pytanie tylko co z tego?
ps.
@ palikot
Zapomniałeś napisać na czym ma polegać to "opieranie gry" na Głowackim. Jak to będzie wyglądało? Arek odbierze piłkę pod bramką, rozegra ją w środku pola a potem wykończy akcję strzałem? Chyba trochę przeceniasz jego umiejętności.
Cytat:
|
Bo żyjemy w czasach, gdzie polityka jest najwazniejsza dla społeczeństwa. Nie liczy się dobro ogólne, liczy się to, ze jedni chca młodych inny starych, jedni chcą młodych ambitnych inni chca starych doswiadczonych, dla jednych dać pstryczka w nos Legii, bo podkupimy im piłkarza. Szkoda, że najwazniejsze dla was jest wizerunek polityki transferowej, a nie to, że ktoś próbuje z pustego wam nalać... tak, żebyście mogli swoje kompleksy leczyć przed Legią, Leszkiem na forach i przed kolegami w pracy.
|
Co to bredzisz? Zdaje się, że pomyliły Ci się miejsca. Dla wyjaśnienia, nie wypowiadasz się na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ tylko na forum Wisły. Polityka transferowa ma być, uwaga skup się,
skuteczna. Jeżeli zamiast Bitona ściągamy Sikorskiego a w miejsce Małeckiego trafia do nas zawodnik z Hutnika to trzeba takie ruchy nazwać wprost jako osłabianie drużyny. To jest fakt, po co prowadzić na ten temat dyskusję.
Wybacz, ale nie będę tutaj pisał peanów na cześć Bednarza. Pokazał on już swoją klasę za swojej pierwszej kadencji ściągając na pięcioletnie kontrakty Jirsaka, Kirma i Gargułę.Patrząc na jego dokonania należy się cieszyć, że teraz nie ma pieniędzy. Przynajmniej nie obciąży nam budżetu na kolejne lata.