Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57656
Stary 02.07.2012, 14:46
jestem załamany jezeli my mamy grac z Zemło na lewej obronie to jakie my mamy szanse na mistrza czy puchary przeciez takiego obronce bez doswiadczenia kazdy skrzydlowy objedzie i znowu przez glupi brak lewego obroncy spierniczymy sezon :(
Odpowiedz cytując