Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
57656
02.07.2012, 14:46
jestem załamany jezeli my mamy grac z Zemło na lewej obronie to jakie my mamy szanse na mistrza czy puchary przeciez takiego obronce bez doswiadczenia kazdy skrzydlowy objedzie i znowu przez glupi brak lewego obroncy spierniczymy sezon :(
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum