|
Skoro nie ma wzmocnień, to mozna sie spodziewac podobnego wyniku, jak w zeszlym sezonu(zakladajac, ze reszta tez bedzie grala beznadziejnie). Małeckiego - nie ma, zostajemy z 3 skrzydlowymi, w tym z Meliksonem, ktory jest albo kontuzjowany, albo ktoremu nie chce sie grac, a takze z Ilievem(pan "mam sily na 60 minut") i z Kirminho :]. O napastnikach nie ma co dyskutowac. Pewne jest, ze bedzie "zabawnie". Jesli mielismy problemy z kreowaniem akcji i strzelaniem bramek, to na 90% nie zostanie to rozwiazane przy obecnej sytuacji kadrowej.
|