Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57652
Stary 02.07.2012, 14:23
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
"Będziemy walczyć o utrzymanie". Ludzie co wy palicie? Jak poważnie ktoś tak uważa to niech zgłosi sie do mnie na priv. Chętnie się z nim założę o to, że skończymy w Top 8.

Nie wiem czemu ale czuje, że nie doczekam się zgłoszeń, a te wszystkie pesymistyczne posty to jedynie pieprzenie dla pieprzenia.
W tym tkwi cały problem zamiast walki o top 3 mamy walkę o top 8.
Odpowiedz cytując