mr_kwolf napisał(a):

"Będziemy walczyć o utrzymanie". Ludzie co wy palicie? Jak poważnie ktoś tak uważa to niech zgłosi sie do mnie na priv. Chętnie się z nim założę o to, że skończymy w Top 8.
Nie wiem czemu ale czuje, że nie doczekam się zgłoszeń, a te wszystkie pesymistyczne posty to jedynie pieprzenie dla pieprzenia.
|
W tym tkwi cały problem zamiast walki o top 3 mamy walkę o top 8.