|
z tego co wiem to Głowacki nie jest już młodym talentem, a został teraz ściagniety i na nim bedzie opierana gra. Sikorski tez nie jest mlody, a tym bardziej talentem nie jest, ale licze ze chociaz na nim nie bedzie opierana gra. Wiec nietrafne jest Twoje stwierdzenie, ze teraz sprowadzamy tylko mlodych i tanich. Raczej mieszamy te polityki.
|