|
U nas to zawsze jakaś dziwna mania na jedno cudowne rozwiązanie.
Nie zrozumcie mnie źle ja się cieszę, że sprowadzamy młodych, ambitnych i... tanich zawodników.
Ale opieranie całej naszej kadry na tego typu piłkarzach jest jakimś obłędem. Przecież większość z tych piłkarzy nie wypali i co wtedy, znowu 8 miejsce?
|