Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57645
Stary 02.07.2012, 13:22
U nas to zawsze jakaś dziwna mania na jedno cudowne rozwiązanie.

Nie zrozumcie mnie źle ja się cieszę, że sprowadzamy młodych, ambitnych i... tanich zawodników.
Ale opieranie całej naszej kadry na tego typu piłkarzach jest jakimś obłędem. Przecież większość z tych piłkarzy nie wypali i co wtedy, znowu 8 miejsce?
Odpowiedz cytując