Ardanien napisał(a):

|
Nie am aż tak źle. Kadrowo jest porównywalnie z ubiegłym rokiem. Melikson i Iliev to są konkretni graczy, a prawdopodobnie zostają na nowy sezon. Małecki niewiele dawał w zeszłym sezonie. Nunez i Diaz to średniacy. Z tym składem spokojnie się utrzymamy, a za rok będzie lepiej.
|
Przy założeniu najbliższego sezonu w środku tabeli dlaczego uważacie, że za rok będzie lepiej?
Szansa na lepiej to w naszym przypadku w głównej mierze kwestia budżetu czyli pieniędzy na lepszych grajków.
Będzie ich więcej bo:
- dostaniemy więcej kasy z canal plus za miejsce w środku?
- bogaci kupcy z zachodu rzucą się jak głodne lwy na naszych graczy, którzy rozegrają świetny sezon zakończony np. 8 miejscem?
- sponsorzy koszulkowi za milion euro będą walić drzwiami i oknami?
- heroiczna walka o środek przyciągnie na stadion na każdy mecz 20 tys widzów, na tych z L, Amiką i Śląskiem itp. będzie komplet?
Tylko sukces to szansa na to o czym napisałem powyżej.
Przeciętność to droga w stronę regresu chyba, że BC się znowu odmieni choć na chwilę i "zapłaci" więcej za reklamę TF.