Wyświetl pojedynczy post
Ardanien
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57641
Stary 02.07.2012, 12:22
Nie am aż tak źle. Kadrowo jest porównywalnie z ubiegłym rokiem. Melikson i Iliev to są konkretni graczy, a prawdopodobnie zostają na nowy sezon. Małecki niewiele dawał w zeszłym sezonie. Nunez i Diaz to średniacy. Z tym składem spokojnie się utrzymamy, a za rok będzie lepiej.
Odpowiedz cytując