Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57637
Stary 02.07.2012, 11:50
Arked napisał(a):Wyświetl post
Też na to zwróciłem uwagę i ogarnęło mnie przerażenie. Jeśli odejdzie Melikson to ten sezon możemy niestety spisać na straty. Bo jeśli naszą grę do przodu mają kreować Wilk, Sobolewski i Kirm to możemy mieć problem z pokonaniem magicznej bariery 20 bramek w tym sezonie. Koszmar...
Niech już lepiej nikt nie odchodzi bo i tak ze wzmocnień jak widać nic nie będzie.
Oby piłkarze i trener wykonali wielką pracę i progres bo inaczej będzie smutno = bezbarwna gra w środku tabeli i przeciętna 8-10tys widzów na meczach.
Odpowiedz cytując