borys napisał(a):
|
Mamy grac 2 defensywnymi pomocnikami, przy posiadaniu ultra słabych skrzydłach. Powodzenia!
|
Też na to zwróciłem uwagę i ogarnęło mnie przerażenie. Jeśli odejdzie Melikson to ten sezon możemy niestety spisać na straty. Bo jeśli naszą grę do przodu mają kreować Wilk, Sobolewski i Kirm to możemy mieć problem z pokonaniem magicznej bariery 20 bramek w tym sezonie. Koszmar...