Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57636
Stary 02.07.2012, 11:39
borys napisał(a):
Mamy grac 2 defensywnymi pomocnikami, przy posiadaniu ultra słabych skrzydłach. Powodzenia!
Też na to zwróciłem uwagę i ogarnęło mnie przerażenie. Jeśli odejdzie Melikson to ten sezon możemy niestety spisać na straty. Bo jeśli naszą grę do przodu mają kreować Wilk, Sobolewski i Kirm to możemy mieć problem z pokonaniem magicznej bariery 20 bramek w tym sezonie. Koszmar...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując