Temat
:
[EUROTYPER] Finał
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
137
02.07.2012, 09:08
Dzięki chłopaki. Zacięta walka do samego końca
To był w sumie mój pierwszy typer (przy siedmioletnim stażu forumowym
), w którym chciało mi się typować każdy mecz i prawie się załapałem na podium. Graty i podziękowania dla organizatora.
Ostatnio edytowane przez Watts : 02.07.2012 o godz. 09:14.
Watts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Watts
Znajdź inne posty napisane przez Watts