Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57622
Stary 02.07.2012, 08:55
Teraz czytając wywiad z Bednarzem w GK to dochodze do wniosku, że transfer Sikroskiego nie jest zły z prostego powodu - jest on raczej tani. Wisła wiele nie traci na jego zatrudnieniu, a maja dzieki temu jakas tam dalsza alternatywe.
Cytat:
Ściągnął Pan Daniela Sikorskiego, który poprzedni sezon w Polonii Warszawa kończył w Młodej Ekstraklasie. Poradzi sobie w Wiśle?
- To był właśnie jeden z powodów, dla którego poszliśmy w ten transfer. Powiedzieliśmy mu: "Masz za sobą fatalny sezon, ale my widzimy w tobie umiejętności, fizyczny potencjał. Przyjdź tutaj, nie żądaj, tylko daj coś od siebie, a znowu piłka będzie cię cieszyć. Uwierz w to, że podajemy ci rękę i będziesz miał od nas wsparcie. W zamian za to oczekujemy ciężkiej pracy i że zwrócisz nam kredyt zaufania". Mam nadzieję, że to zrozumiał. Podpisaliśmy umowę, która nie kosztowała nas wielkich pieniędzy. Czy mu się uda? Nie wiemy tego, dlatego jest to roczny kontrakt z opcją.
Odpowiedz cytując