palikot napisał(a):

super wszystko fajnie...
ale tu chodzi o coś innego. Być moze ten Buras i Gajos będą niewypałami z różnych względów, ale tu chodzi i powtarzalność, żeby młodych chłopaków zdolnych po wnikliwej obserwacji analizie scautów wchodziło do Wisły jak najwięcej. Na 10 takich jak wystrzeli 1 to będzie spory sukces! Dlatego warto młodych brać jak najwiecej. Z ME z Huty z innych klubów. Jeśli chcemy Ligi mistrzów, to musimy brac takich i ich porządnie wyszkolić!
|
Dokładnie. To powinno wejść nam w nawyk, a tutaj pompa bo sprowadziliśmy w końcu jakiegoś rokującego młodzieżowca. Na większą skalę i z mniejszym rozgłosem, bo przy tym co odwala wierchuszka okazuje się że chłopak to jakaś poważna transakcja, to może mu źle podziałać na psychikę jak coś źle wyjdzie. No bo w końcu kogo ściągnęliśmy bezpośrednio do ME? Szewczyka i Czapę? Kogoś jeszcze? W ile? W pięć lat istnienia tych rozgrywek?
PS No i jeszcze Karłowicz mi się przypomniał
