Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57618
Stary 02.07.2012, 07:47
palikot napisał(a):Wyświetl post
super wszystko fajnie...

ale tu chodzi o coś innego. Być moze ten Buras i Gajos będą niewypałami z różnych względów, ale tu chodzi i powtarzalność, żeby młodych chłopaków zdolnych po wnikliwej obserwacji analizie scautów wchodziło do Wisły jak najwięcej. Na 10 takich jak wystrzeli 1 to będzie spory sukces! Dlatego warto młodych brać jak najwiecej. Z ME z Huty z innych klubów. Jeśli chcemy Ligi mistrzów, to musimy brac takich i ich porządnie wyszkolić!
Dokładnie. To powinno wejść nam w nawyk, a tutaj pompa bo sprowadziliśmy w końcu jakiegoś rokującego młodzieżowca. Na większą skalę i z mniejszym rozgłosem, bo przy tym co odwala wierchuszka okazuje się że chłopak to jakaś poważna transakcja, to może mu źle podziałać na psychikę jak coś źle wyjdzie. No bo w końcu kogo ściągnęliśmy bezpośrednio do ME? Szewczyka i Czapę? Kogoś jeszcze? W ile? W pięć lat istnienia tych rozgrywek?

PS No i jeszcze Karłowicz mi się przypomniał
Ostatnio edytowane przez Watts : 02.07.2012 o godz. 07:51.
Odpowiedz cytując