Arked napisał(a):

|
Tak, bierzemy Burasa i Gajosa i Liga Mistrzów nasza. Może niektórzy niech się opanują z tymi "młodymi zdolnymi" bo osiągamy granice absurdu. Młodych zawodników z niższych lig kupowaliśmy zawsze i nikt się nimi nie podniecał, żeby nie powiedzieć że przychodzili i odchodzili niezauważeni. A tu nagle zaczynamy tych piłkarzy traktować jako poważne transfery. Pytam się: o co chodzi? Super, że sprowadzamy młodych piłkarzy ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie należy wiązać z nimi zbyt wielkich nadzieji bo statystycznie szanse na powodzenie takich transferów są niewielkie.
|
super wszystko fajnie...
ale tu chodzi o coś innego. Być moze ten Buras i Gajos będą niewypałami z różnych względów, ale tu chodzi i powtarzalność, żeby młodych chłopaków zdolnych po wnikliwej obserwacji analizie scautów wchodziło do Wisły jak najwięcej. Na 10 takich jak wystrzeli 1 to będzie spory sukces! Dlatego warto młodych brać jak najwiecej. Z ME z Huty z innych klubów. Jeśli chcemy Ligi mistrzów, to musimy brac takich i ich porządnie wyszkolić!